پروژه راه آهن خرم آباد تعطیل شد

به گزارش تیتروز لرستان ،احمدرضا هادوی مدیر امور راه سازی قرارگاه خاتم الانبیاء گفت : اگر منابع اعتباری برای پروژه راه آهن اختصاص پیدا نکند، باید راجع به آن تصمیم جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مشغول به کار در این پروژه یک هفته تعطیل هستند و بعدازاین یک هفته باید منابع اختصاص پیدا کند در غیر این صورت تصمیم جدی دررابطه با پروژه گرفته می شود، عنوان کرد: ما منتظر اقدام مسیولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستیم.

مهم این است که اعتبار اختصاص پیدا کند و بتوانند وعده هایی که داده اند را محقق کنندمدیر امور راه سازی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، عنوان کرد: قول هایی داده اند که دراین رابطه پیگیری هایی صورت گیرد، جلسه ای هم در نهاد ریاست جمهوری برگزار شده، اما مهم این است که اعتبار اختصاص پیدا کند و بتوانند وعده هایی که داده اند را محقق کنند چرا که این امر در ادامه کار حتماً موثر خواهد بود.

هادوی با بیان اینکه الان مطالبات ما در پروژه خیلی بالا است، تصریح کرد: ما در پروژه کار زیادی انجام داده ایم، الان بیش از 800 میلیارد تومان طلب داریم.

وی سخنان خود را این گونه ادامه داد که «حیف از این همه تلاشی که انجام شد»، افزود: همکاران من واقعاً تلاش زیادی در پروژه انجام دادند، وعده هایی که داده شده باید عملیاتی شود.

مدیر امور راه سازی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه استان تلاش می کند؛ اما مهم این است که برای ادامه پروژه باید راهی پیدا کنند، عنوان کرد: مهم خروجی کار است، همه نهادها باید با هم راهی را برای ادامه پروژه پیدا کنند.

هادوی، بیان داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باید دررابطه با این پروژه و ادامه آن نظر خاص داشته باشند.

بنابراین گزارش، پیش از این در جریان سفر داوود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه به لرستان خبرنگار تیتروز پیگیر آخرین وضعیت تامین اعتبار دو ابرپروژه لرستان شد. سد معشوره و راه آهن لرستان دو پروژه مهمی هستند که تاکید رییس جمهور را در پیوست رسانه ای خود دارند.

درحالی که منظور در این سفر از تامین اعتبار 100 میلیاردی برای راه آهن لرستان خبر داده بود که مطالبات متولیان امر در قرارگاه خاتم الانبیاء به عنوان پیمانکار پروژه بسیار بیشتر از این رقم بود و با این روند تامین اعتبار بیم تعطیلی مجدد این پروژه تاریخی و مسن وجود داشت.

باید منتظر ماند و دید که آیا سازمان مدیریت برای پروژه راه آهن لرستان که از مصوبات سفر اول دولت سیزدهم به لرستان و مطالبات دیرینه مردم این استان به شمار می آید نگاه خاص خواهد داشت و به آن اعتبار اختصاص می دهد یا باز هم مانند گذشته تعطیل می ماند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه راه آهن خرم آباد تعطیل شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه راه آهن خرم آباد تعطیل شد"، کلیک کنید.