پسربچه گمشده به آغوش مادرش بازگردانده شد/ عکس

به گزارش تیتروز ،پلیس، پسربچه 3 ساله را که ناپدید شده بود به آغوش مادرش بازگرداند.

اعتمادآنلاین در خبری نوشت: سردار علی ولیپور گودرزی، رییس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اردیبهشت ماه امسال، زن جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، پسربچه 3 ساله ام هنگامی که در کوچه مان واقع در خیابان مختاری بازی می کرد، به صورت ناگهانی ناپدید شد. از اهالی محل تحقیق کردم و آنها مدعی بودند که فرزندم توسط یک زن و مرد موتورسوار ربوده شده است؛ لطفا کمک کنید.

وی افزود: بنا بر حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم برای تحقیقات میدانی پای در کوچه موردنظر گذاشتند و دوربین های زیادی را برای شناسایی مسیر تردد این پسربچه هدف بازبینی قرار دادند.

سردار گودرزی گفت: کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات متوجه شدند که پسر بچه به سمت میدان راه آهن رفته و از آنجا ناپدید شده است.

رییس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه مشخص شد، زن جوانی این پسربچه گمشده را در حوالی میدان راه آهن پیدا کره و او را به نزدیک ترین کلانتری تحویل داده است.

سردار گودرزی با بیان اینکه هیچگونه آدم ربایی در این پرونده صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: پسر بچه 3 ساله با تلاش های بی وقفه کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد.

پسربچه گمشده به آغوش مادرش بازگردانده شد/ عکس

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسربچه گمشده به آغوش مادرش بازگردانده شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسربچه گمشده به آغوش مادرش بازگردانده شد/ عکس"، کلیک کنید.