پیام جدید القسام درباره اسرای صهیونیست

گردان های القسام، شاخه مسلح جنبش حماس، پیامی را در رابطه با اسرای خود به صهیونیست ها ارسال و در آن اعلام کرد که دولت به رهبری بنیامین نتانیاهو درباره اسیران دروغ می گوید.

به گزارش تیتروز، در اشاره به تاخیر کابینه اشغالگر در دستیابی به توافق در مورد اسیران صهیونیست، القسام با انتشار تصویری حاوی پیامی مبنی بر «دولت شما به شما دروغ می گوید»، نشان داد که نتانیاهو پرونده ای با عنوان «پرونده زندانیان» را در سطل زباله انداخته و آن را با فایل دیگری با عنوان «رشوه گیری که منجر به انسجام ایتلاف حاکم می شود» در مقابل خود قرار داده است».

انتشار این عکس همزمان با لغو نشستی است که قرار بود روز دوشنبه بین نخست وزیر حکومت اشغالگر و نمایندگان خانواده های اسیران نزد مقاومت در نوار غزه برگزار شود.

از سوی دیگر، واشنگتن پست به نقل از یک منبع آگاه نوشت رد درخواست حماس از سوی نتانیاهو برای تکمیل توافق مبادله اسرا به این معنا نیست که او مانع از مشارکت و فعالیت پشت پرده مذاکره کنندگان اسراییلی در رایزنی ها با هدف دستیابی به توافق می شود.

یک منبع اصلی در جنبش حماس اعلام کرد که این جنبش قصد دارد مذاکرات را تا زمانی که کمک ها به شمال نوار غزه وارد شود، متوقف کند.

این منبع برجسته حماس روز شنبه گفت در حالی که گرسنگی مردم فلسطین را می بلعد، نمی توان مذاکره کرد.

چند روز پیش، ابوعبیده، سخنگوی القسام گفت که اشغالگران نتوانسته اند به اهداف خود دست یابند و یا هیچ اسیر نزد مقاومت را آزاد کنند.

او گفت سرنوشت بسیاری از اسیران طی هفته های گذشته نامعلوم شده و افزود که اکثر اسیران کشته شده اند و اشغالگران مسوولیت سرنوشت آنها را بر عهده دارند.

حدود یک هفته پیش، گردان های القسام از کشته شدن سه اسیر دیگر صهیونیست در بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی خبر داد.

القسام در بیانیه ای کوتاه از کشته شدن سه نفر از هشت اسیر صهیونیستی که روز گذشته اعلام کرد در حملات وحشیانه صهیونیست ها به نوار غزه به شدت مجروح شده اند، خبر داد.

در بیانیه القسام آمده است: اعلام اسامی و عکس کشته شدگان را تا مشخص شدن سرنوشت بقیه مجروحان به روزهای آینده موکول می کنیم.

یک روز پیش از آن، القسام از کشته شدن 2 اسیر صهیونیست در غزه و زخمی شدن شدید هشت تن دیگر در بمباران نوار غزه طی 96 ساعت گذشته توسط رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

بر اساس برآوردهای اشغالگران، حدود 134 اسیر اشغالگر هنوز در دست حماس و جناح های مقاومت در نوار غزه هستند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام جدید القسام درباره اسرای صهیونیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام جدید القسام درباره اسرای صهیونیست"، کلیک کنید.