پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی؛ مجازات خواهید شد

روی دیوارنگاره میدان فلسطین؛

پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی؛ مجازات خواهید شد

پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی بر روی دیوارنگاره میدان فلسطین نقش بست.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی بر روی دیوارنگاره میدان فلسطین نقش بست.

این پیام که با تصویری از سردار شهید محمدرضا زاهدی مزین شده یادآور می شود؛ «به دست دلاور مردان ما مجازات می شوید و شما را پشیمان خواهیم کرد»

گفتنی است، پیکر هفت مستشار نظامی ایران که در حمله رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، شهید شدند، امروز در حرم مطهر حضرت زینب(س) تشییع شد.

مراسم تشییع پیکر این شهدا در ایران در روز جمعه همزمان با روز قدس برگزار می شود.

«محمدرضا زاهدی»، از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اثر حمله هوایی رژیم اسراییل به ساختمان مجاور سفارت ایران در دمشق به شهادت رسید.

رژیم صهیونیستی طی هفته جاری ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف حملات هوایی قرار داد.

سردار محمدهادی حاجی رحیمی معاون سردار زاهدی نیز جزو شهدا قرار دارد. وی پیش از این، معاون هماهنگ کننده نیروی قدس بوده است.

این گزارش اضافه می کند؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از همرزمان وی بدست رژیم غاصب و منفور صهیونیست، تاکید کردند: آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد، به حول و قوه ی الهی.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار رشید و فداکار اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی، در کنار همرزم بزرگوارش سردار محمد هادی حاج رحیمی، با جنایت رژیم غاصب و منفور صهیونیست به شهادت رسیدند. سلام و رحمت خدا و اولیایش بر آنان و دیگر شهیدان این حادثه، و لعنت و نفرین بر سردمداران رژیم ظالم و متجاوز.  

شهیدان ما از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و هم اکنون در جمع اولیاء و صلحاء، متنعم به نِعَم الهی اند.  

سردار زاهدی از دهه شصت در میدان های خطر و مجاهدت، چشم انتظار شهادت بود. آنها چیزی را از دست نداده و پاداش خود را دریافت کرده اند، ولی غم فقدان آنان برای ملت ایران به ویژه هرکه آنان را می شناخت سنگین است.  

رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد به حول و قوه ی الهی.

والسلام علی عبادالله الصالحین

سیّدعلی خامنه ای

.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی؛ مجازات خواهید شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام عبری رهبر انقلاب خطاب به رژیم خبیث صیهونیستی؛ مجازات خواهید شد"، کلیک کنید.