پیروزی در بازی حیثیتی ایتالیا/ هدیه قهرمان فصل قبل به نراتزوری

تیم فوتبال ناپولی موفق شد با نتیجه 2 بر یک یوونتوس را شکست دهد.

به گزارش تیتروز، تیم فوتبال یوونتوس در هفته بیست و هفتم سری آ در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا مهمان ناپولی بود و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

در این دیدار ابتدا ناپولی توسط کوارتسخلیا به گل اول رسید اما در نیمه دوم کیه زا بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و در دقایق آخر، ناپلی ها صاحب ضربه پنالتی شدند که ضربه ویکتور اوسیمن را شزنی مهار کرد اما در ریباند راسپادوری موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.

با این برد ناپولی با 43 امتیاز به رده هفتم صعود کرد. یوونتوس نیز با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر صدرنشین 57 امتیازی باقی ماند و نراتزوری فردا شب فرصت دارد اختلافش با بانوی پیر را به 14 امتیاز افزایش دهد.

در دیگر دیدارهای سری آ، هلاس ورونا یک یر صفر ساسولو را برد، امپولی برابر کالیاری شکست خورد، فروزینونه و لچه به تساوی یک بر یک رسید و تیم شگفتی ساز تیاگو موتا یعنی بولونیا موفق سد آتالانتا را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و در رده چهارم قرار بگیرد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی در بازی حیثیتی ایتالیا/ هدیه قهرمان فصل قبل به نراتزوری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی در بازی حیثیتی ایتالیا/ هدیه قهرمان فصل قبل به نراتزوری"، کلیک کنید.