پیروزی سخت یونایتد مقابل قعرنشین در شب خروج لیورپول از کورس قهرمانی!

دیدارهای معوقه از هفته بیست ونهم لیگ جزیره با 4 بازی پیگیری شد که در مهم ترین بازی ها منچستریونایتد در خانه شفیلدیونایتد را به سختی مغلوب کرد و کلوپ در آخرین تجربه داریی مرسی ساید خود اولین شکستش را تجربه کرد تا از کورس قهرمانی خارج شود.

به گزارش تیتروز، لیورپول در دیداری معوقه از هفته بیست ونهم لیگ جزیره در گودیسون پارک میهمان اورتون بود و شان دایچ آخرین داربی کلوپ در مرسی ساید را تبدیل به جهنم کرد.

اورتون در این بازی با 2 گل لیورپول را مغلوب کرد تا طلسم 14 ساله پیرپز نشدنشان در داربی مرسی ساید شکسته شود. نکته دیگر اینکه این آخرین تجربه کلوپ از داربی بندر لیورپول بود و او سرانجام طعم تلخ شکست از تافی ها را تجربه کرد. با این شکست لیورپول موقتا در جایگاه دوم باقی ماند اما عملا تا حدود زیادی از کورس قهرمانی خارج شد.

در اولدترافورد اما برونو فرناندس مانع از شکل گیری فاجعه ای دیگر و شاید اخراج احتمالی تن هاخ شد. شفیلد یونایتد تا اواسط نیمه دوم در تیاتر رویاها از یونایتد با نتیجه 2 بر یک پیش بود اما درخشش فرناندس مانع از بروز فاجعه شد و آن ها در نهایت با درخشش ستاره پرتغالی خود با نتیجه 4 بر 2 قعرنشین جزیره را شکست دادند تا با توجه به باخت نیوکاسل به رتبه ششم برسند و شانس کسب سهمیه لیگ اروپا را داشته باشند.

نتایج سایر بازی های چهارشنبه شب به شرح زیر است:

ولورهمپتون 0 – 1 بورنموث

کریستال پالاس 2 – 0 نیوکاسل

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی سخت یونایتد مقابل قعرنشین در شب خروج لیورپول از کورس قهرمانی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی سخت یونایتد مقابل قعرنشین در شب خروج لیورپول از کورس قهرمانی!"، کلیک کنید.