پیروزی های جبهه مقاومت مرهون مکتب عاشورا است

پیروزی های جبهه مقاومت مرهون مکتب عاشورا است

تیتروز/هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: سازمان های مردم نهاد فعال حوزه بهداشت و درمان نیازمند تقویت هستند.

احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان شامگاه چهارشنبه ۲۰ تیر، در پنجمین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد، استان با تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، عنوان کرد: رشد و بالندگی دین مبین اسلام در طول بیش از ۱۴۰۰ سال مرهون ایثار و از خودگذشتگی بی نظیر سیدالشهداء در محرم سال ۶۱ هجری است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) با تاسی از فرهنگ و مکتب عاشورا به پیروزی رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: نهضت سرخ عاشورا نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس داشت و رزمندگان در جبهه های نبرد عاشورا را سرمشق خود قرار داده بودند.

کامرانی، تصریح کرد: پیروزی های جبهه مقاومت نیز مرهون مکتب عاشورا است.

رئیس شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد هرمزگان، خاطرنشان کرد: تشکل های مردمی در کنار دستگاه‌های دولتی نقش مهمی در ارائه خدمات به مردم در بخش های مختلف دارند.

کامرانی، اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه بهداشت و درمان نیازمند تقویت هستند.

وی تصریح کرد: حوزه کودکان و نوجوانان حوزه مهم و بسیار وسیعی است که تشکل های تخصصی می توانند خدمات مطلوبی به جامعه هدف ارائه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: توانمند سازی، آموزش و آشنایی سازمان های مردم نهاد با جدیدترین قوانین در این بخش نیازمند اهتمام است.

در این نشست چهار درخواست سازمان های مردم نهاد در زمین تطبیق و تمدید نمایندگی فعال در حوزه بیماران سرطانی، هموفیلی و توانمند سازی کودکان مورد بررسی قرار گرفت که با سه درخواست بعد از ارائه گزارش عملکرد و برنامه های متقاضیان مورد موافقت قرار گرفت.

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی های جبهه مقاومت مرهون مکتب عاشورا است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی های جبهه مقاومت مرهون مکتب عاشورا است"، کلیک کنید.