پیروزی یاران اسماعیل نژاد مقابل مدعی اصلی لیگ والیبال ایتالیا

تیم والیبال ورونا در یک بازی سنگین موفق شد تیم والیبال پروجا یکی از قدرت های لیگ والیبال ایتالیا را شکست دهد.

به گزارش تیتروز، در جریان هفته 18 سوپر لیگ والیبال ایتالیا، شامگاه یکشنبه تیم والیبال ورونا به مصاف تیم قدرتمند پروجا رفت که این رقابت با پیروزی سه بر 2 ورونا همراه بود. این بازی در پنج ست و به ترتیب با نتایج 25 بر 20، 21 بر 25، 25 بر 14، 17 بر 12 و 15 بر 13 به سود والیبال ورونا به پایان رسید.

امین اسماعیل نژاد ستاره و ملی پوش والیبال ایران که در سال جاری برای تیم والیبال ورونا بازی می کند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و به کسب 11 امتیاز بسنده کرد. اسماعیل نژاد در ست اول  و دوم در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت اما در ست چهارم به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شد تا 11 پوین از حمله برای تیمش به دست بیاورد. ویلفردو لیون ستاره پروجا در این رقابت درخشید و توانست 19 امتیاز برای تیمش کسب کند.

تیم والیبال ورونا با این پیروزی موقتا در رده پنجم لیگ والیبال ایتالیا قرار گرفت. پروجا با این شکست همچنان در رده دوم سوپر لیگ والیبال ایتالیا ایستاده است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی یاران اسماعیل نژاد مقابل مدعی اصلی لیگ والیبال ایتالیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی یاران اسماعیل نژاد مقابل مدعی اصلی لیگ والیبال ایتالیا"، کلیک کنید.