پیگیری ویژه رییس جمهور شهید برای تولید و بازار برنج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

پیگیری ویژه رییس جمهور شهید برای تولید و بازار برنج - خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، یوسف نوری بعدازظهر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به راه اندازی گشت ارشاد مدیران از دستگاه اجرایی خواست تا همیشه آماده باشند و گفت: ما باید کاری کنیم که مراجعات مردم به دستگاه ها کم باشد.

وی به بازدید از سازمان جهاد کشاورزی مازندران اشاره و اضافه کرد: در سال جهش تولید با مشارکت مردم باید موانع فراروی را برطرف کنیم زیرا دستگاه ها باید حق مردم را ببینند و مد نظر قرار دهند و در عین حال باید قوانین دولتی را نیز رعایت کنند.

وی همچنین به بازدید از بخش برنج اشاره و اظهار کرد: اولین پیگیری ویژه رییس جمهور شهید در استان موضوع برنج بود و در زمینه برنج باید دو کار اساسی در زمینه تولید و پس از تولید و همچنین واردات برنج با برنامه ریزی اقدام کرد.

استاندار مازندران آموزش کاربردی در حوزه کشاورزی را برای تبدیل به کارآفرین شدن مهم بر شمرد و گفت: دانشگاه ها نیز به دنبال ارتباط با صنعت باشند تا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی کارآفرین باشند.

وی استفاده از فناوری های روز را در تولید برنج ضروری خواند و گفت: این مسیله سب افزایش مانایی و کاهش آفات برنج می شود و باید تولید را بهینه خواهد کرد و با سازمان انرژی اتمی صحبت شد تا بتوانیم از دانش پرتو استفاده کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیگیری ویژه رییس جمهور شهید برای تولید و بازار برنج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیگیری ویژه رییس جمهور شهید برای تولید و بازار برنج – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.