کشف روانگردان با قیمت کیلویی 6 میلیارد تومان از خانه یک سوداگر مرگ در شرق تهران

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر با 2 کیلوگرم روانگردان گران قیمت خبر داد.

به گزارش تیتروز، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان از سوی فردی در پایتخت رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت که در جریان تحقیقات انجام شده، مشخص شد که این فرد در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ و فروش مواد روانگردان کرده است.   به دنبال این موضوع کارکنان اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با همکاری ماموران پایگاه دوم این پلیس با انجام اقدامات فنی و مهندسی اجتماعی موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شرق پایتخت مورد شناسایی قرار دهند.  

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای دستگیری متهم اخذ شد، گفت: در ادامه تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در اقدامی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین اقدام به بازرسی محل دستگیری این فرد کردند که در جریان آن دو کیلو مواد روانگردان گران قیمت به ارزش بیش از 120 میلیارد ریال را کشف کردند. در جریان این بازرسی دو قبضه سلاح کمری به همراه 12 فشنگ جنگی نیز کشف شد.

باباپور با بیان اینکه اقلام و موادمخدر مکشوفه نیز به همراه متهم به مقر پلیس منتقل شد، گفت: متهم در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و گفت که قصد داشته تا مواد رونگردان را در بسته های کوچک به فروش برساند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: برای متهم دستگیر شده پرونده ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی هم در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف روانگردان با قیمت کیلویی 6 میلیارد تومان از خانه یک سوداگر مرگ در شرق تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف روانگردان با قیمت کیلویی 6 میلیارد تومان از خانه یک سوداگر مرگ در شرق تهران"، کلیک کنید.