کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی محله نواب/ ساختمان های حاشیه اتوبان نواب هنوز پایان کار ندارند

شهردار منطقه 11 تهران گفت: این منطقه بافت قدیمی دارد و ساختمان های ناایمن بسیاری در این منطقه وجود داردبه عنوان مثال ساختمان های حاشیه اتوبان نواب، پس از گذشت دو دهه هنوز مشکلات ایمنی دارند.

به گزارش تیتروز،  سید محمد موسوی امروز در مراسم کلنگ زنی احداث ایستگاه آتش نشانی در محله نواب ضمن تبریک پیروزی های اخیر سپاه در سخنانی گفت: از مهم ترین اهداف مدیریت شهری برنامه ریزی برای ارتقای ایمنی شهر است و قرار است با انجام پروزه های اینچنینی، آرامش را تقدیم شهروندان منطقه کنیم.

وی با اشاره به اینکه امیدوار است در سال جدید شاهد کمترین خطرات و حوادث باشیم؛ ادامه داد: واقعیت این است که این منطقه بافت قدیمی دارد و ساختمان های ناایمن بسیاری در این منطقه وجود دارد. بنابراین باید برنامه ریزی های ما در جهت ایمن سازی ساختمان ها باشد.

وی افزود: متاسفانه علاوه بر مشکلات بافت قدیمی، ما در ساختمان های جدید نیز مشکلاتی داریم. به عنوان مثال ساختمان هایی که در دو دهه گذشته در حاشیه اتوبان نواب ساخته شده اند، پس از گذشت دو دهه هنوز مشکلات ایمنی دارند و بر همین اساس هنوز پایان کار و سند دریافت نکرده اند که این مسیله باعث نارضایتی مردم است.

شهردار منطقه 11 تهران ادامه داد:  مردم ایمنی را از ما مطالبه می کنند و ما برای ایجاد رضایت مندی با مشورت آتش نشانی، این ایستگاه جدید را خواهیم ساخت تا ضریب ایمنی منطقه افزایش  پیدا کند.

موسوی گفت: با افتتاح این مرکز جدید آتش نشانی، سرعت دسترسی به محل حوادث بیشتر می شود اما امیدواریم میزان حوادث کم باشد.

وی با اشاره به متراژ این زمین افزود: این زمین حدود 800 متر مربع را در اختیار سازمان آتش نشانی قرار دادیم و امروز کلنگ احداث آن بر زمین زده شد تا ایستگاه مدرنی در این مکان ساخته شود.

شهردار منطقه 11 تهران ادامه داد: خوشحالیم که پیگیری های ما به نتیجه رسید و امروز شاهد این کلنگ زنی هستیم و انشالله به زودی این ایستگاه افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

موسوی گفت: انشالله مشکلات تاییدیه ساختمان های حاشیه نواب، با ایجاد این ایستگاه، تسریع بخشیده می شود.

کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی محله نواب/ ساختمان های حاشیه اتوبان نواب هنوز پایان کار ندارند

در پایان این مراسم کلنگ زنی، از خانواده شهید آتش نشان «روحانی» تقدیر به عمل آمد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی محله نواب/ ساختمان های حاشیه اتوبان نواب هنوز پایان کار ندارند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی محله نواب/ ساختمان های حاشیه اتوبان نواب هنوز پایان کار ندارند"، کلیک کنید.