کمک به نوع دوست در فرهنگ جامعه ایرانی نهادینه شده است – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

کمک به نوع دوست در فرهنگ جامعه ایرانی نهادینه شده است - خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، امیر تاجیک شامگاه پنجشنبه در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد قم که به همت ستاد دیه استان، سیمای نور و گروه ساختمانی ایرابن در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم برگزار شد گفت: ما در کشور ایران به دنیا آمده ایم و زندگی در این سرزمین برای همه ما مایه افتخار است.

این خواننده مطرح کشوری بیان کرد: انسان قرار نیست همواره در این دنیا باشد و روزی همه ما از این دنیا رخت بر می بندیم و به همین دلیل باید به روح خود که جوهره اصلی انسان است هم پرداخته شود.

وی ادامه داد: همه ما نسبت به روز قیامت و آخرت یقین داریم و به همین دلیل می بایست برای آخرت خود قدم هایی برداریم.

تاجیک اضافه کرد: در روز آخرت مادیات به درد انسان نمی خورد و آنچه می ماند همین اقدامات خیر و دستگیری از محرومان و نیازمندان و گره گشایی هایی ها است.

وی تصریح کرد: حضور در یک کار خیریه همانند آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برای همه موجب افتخار است و کمک به نوع دوست در فرهنگ جامعه ایرانی نهادینه شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمک به نوع دوست در فرهنگ جامعه ایرانی نهادینه شده است – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمک به نوع دوست در فرهنگ جامعه ایرانی نهادینه شده است – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.