کوهن: هرگز اجازه تشکیل کشور فلسطین را نمی دهیم/ حتی شده از گسترش توافقات صلح هم دست می کشیم

به گزارش تیتروز، شبکه هفت رژیم صهیونیستی گزارش داد که الی کوهن، وزیرخارجه سابق این رژیم اعلام کرد: «اسراییل هرگز اجازه تشکیل کشور فلسطین را حتی اگر به ضرر توسعه توافقات صلح با کشورهای منطقه باشد، نخواهد داد.»

وی در ادامه افزود: « در این دوره، اگر کسی بگوید که بهای توسعه توافقات صلح، تشکیل کشور فلسطین است، من از گسترش توافقات صلح دست می کشم.»

به نقل از تیتروز، وزیرخارجه سابق رژیم صهیونیستی همچنین تصریح کرد: «این دولت ماست و امنیت بالاتر و مهم تر از همه چیز است. جو بایدن، رییس جمهور آمریکا خواهان آن است با یک دستاورد سیاسی به انتخابات برسد.»

وی در پاسخ به سوالی درخصوص دستیابی به توافق برای تشکیل کشور فلسطین گفت: «ما ثابت کرده ایم که می توانیم بدون تشکیل کشور فلسطین، توافقات صلح ایجاد کنیم. این تصور در جناح چپ وجود داشت که این امر بدون تشکیل کشور فلسطین غیرممکن است اما صلح توسط قدرتمندان ایجاد می شود. هیچکس با ما صلح نمی کند مگر اینکه از نظر امنیتی و مادی قوی باشیم.»

الی کوهن ادامه داد: «اتفاقاً کسانی که با ما صلح کردند این کار را انجام دادند زیرا ما قدرتمند هستیم. به همین دلیل است که آنها اکنون نحوه رفتارمان را بررسی می کنند، بنابراین ما نیاز به اتخاذ یک تصمیم واضح و بدون ابهام داریم.»

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کوهن: هرگز اجازه تشکیل کشور فلسطین را نمی دهیم/ حتی شده از گسترش توافقات صلح هم دست می کشیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کوهن: هرگز اجازه تشکیل کشور فلسطین را نمی دهیم/ حتی شده از گسترش توافقات صلح هم دست می کشیم"، کلیک کنید.