گارفیلد بهار برمی گردد/ آشنایی با پدر

به گزارش تیتروز-=«فیلم گارفیلد» با تمرکز بر گربه نارنجی انیمیشنی که عاشق لازانیا است، دوباره راهی سینماها می شود.

تیزر «فیلم گارفیلد» دوشنبه؛ روزی که او کم تر از دیگر روزها دوستش دارد، منتشر شد.

در حالی که انتشار اولین تیزر داستان کامل نحوه ورود گارفیلد (با صداپیشگی کریس پرت) به زندگی جان (با صدای نیکلاس هولت) را به اشتراک گذاشت، در آخرین تیزر پیش از نمایش فیلم ملاقات غیرمنتظره گارفیلد با پدر بیولوژیکی خود، ویک (با صدای سامویل ال. جکسون) تصویر شده است.

به گزارش خبرگزاری تیتروز به نقل از هالیوود ریپورتر،زندگی گارفیلد در خانه با جان و اودی «بسیار تقریباً عالی» می گذرد، تا این که او توسط یک سگ عظیم ربوده و به جایی فرستاده می شود که ویک در آنجا نگهداری می شود. ویک از گارفیلد و اودی کمک می گیرد و برایش اصلاً اهمیتی ندارد از زمانی که گارفیلد یک بچه گربه بود، در زندگی پسرش حضور نداشت.

گارفیلد به پدرش می گوید: سال هاست تو را ندیده ام و وقتی هم می بینم، داری از دست یک گربه دیوانه فرار می کنی. او در نهایت موافقت می کند به ویک کمک کند و ماجراهایی را پشت سر می گذارد که شبیه آن چیزی نیست که گربه عاشق لازانیا تاکنون تجربه کرده بود. او از قطارهای در حال حرکت می پرد، در حال سقوط از یک ارتفاع زیاد است، اما روی یک تکه گنده پنیر چدار فرود می آید و با شرورها مبارزه می کند.

در این تیزر یک صدای غافلگیرکننده هم حضور دارد: اسنوپ داگ در نقش اسنوپ کت. هانا وادینگهام نیز صداپیشگی شخصیت شروری را بر عهده دارد که اولین بار در آخرین تیزر دیده شده بود، اما هنوز جزییاتی از این شخصیت ارایه نشده است.

این فیلم توسط کلمبیا پیکچرز و آلکون انترتینمنت؛ به کارگردانی مارک دینال و برمبنای فیلمنامه پل کاپلان و مارک تورگوو ساخته شده است.

«فیلم گارفیلد» 24 می 2024 (4 خرداد 1403) روی پرده سینماها می رود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گارفیلد بهار برمی گردد/ آشنایی با پدر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گارفیلد بهار برمی گردد/ آشنایی با پدر"، کلیک کنید.