گروسی: درباره موضوع هسته ای ایران گفت وگوی مهمی با پوتین داشتم / هیچ پیشرفتی با ایران نداشتیم

به گزارش تیتروز، رافایل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از رایزنی خود با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه درباره موضوع فعالیت هسته ای ایران خبر داد.

گروسی در یک نشست خبری در توکیو گفت که در سفر به مسکو، درباره چند موضوع مهم بین المللی از جمله موضوع هسته ای ایران با رییس جمهور روسیه صحبت کرده است.

وی در ادامه یادآوری کرد: گفت وگوی مهمی با رییس جمهور روسیه داشتم.

به گزارش میزان به نقل از تاس، رافایل گروسی، مدیرکل آژانس طی بیانیه ای در افتتاحیه نشست اخیر شورای حکم درباره موضوع هسته ای ایران، گفت: هیچ پیشرفتی در حل وفصل مسایل پادمان باقی مانده وجود نداشته است؛ این مسایل پادمانی باقی مانده ناشی از تعهدات ایران ذیل توافقنامه پادمان باید حل وفصل شود تا آژانس در موقعیتی باشد که تضمین کند برنامه هسته ای ایران منحصرا صلح آمیز است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گروسی: درباره موضوع هسته ای ایران گفت وگوی مهمی با پوتین داشتم / هیچ پیشرفتی با ایران نداشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گروسی: درباره موضوع هسته ای ایران گفت وگوی مهمی با پوتین داشتم / هیچ پیشرفتی با ایران نداشتیم"، کلیک کنید.