گفتمان انقلاب نویدبخش تمدن نوین اسلامی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، احمد اصانلو، رییس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفتمان غالب انقلاب را نویدبخش تمدن نوین اسلامی در عصر مدرن دانست.

متن پیام معاون وزیر دادگستر و رییس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شرح زیر است:

«وقل جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ اِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا» و بگو حق آمد و باطل نابود شد آری باطل همواره نابود شدنی است. (سوره الاسراء آیه 81)

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه 1357 و ظهور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکافی راهبردی در هندسه قدرت جهانی بود که ایران را به یک «ابرقدرت» منطقه ای در عرصه معادلات بین المللی تبدیل کرد و در ادامه با بازنشر گفتمان غالب خود، نویدبخش تمدن نوین اسلامی در عصر مدرن شده و از رهگذر مفاهیم اساسی چون حق مداری، خدا محوری، ظلم ستیزی و تکلیف گرایی ظرفیت سازی های بی نظیری را فراهم کرده است.

اکنون در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است. با این حال دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی ریزی فتنه های پیچیده تری سعی در خدشه دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند. اما اساس حکومتی که بر پایه اطاعت از خداوند و بر محور تفکرات اسلامی و ارزش های الهی بنا نهاده شده با اندیشه و راهبرد رهبری بصیر چون امام خامنه ای (مدظله العالی) فتنه های دشمنان را خنثی و خود را برای اهداف بلند و عالی نظام اسلامی آماده می کند.

اینجانب ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پاسداشت یاد و نام بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام، به همراه خانواده بزرگ تعزیرات حکومتی همچون ملت همیشه در صحنه، بار دیگر با حضور انقلابی، پرشور و دشمن شکن خود در آوردگاه یوم الله 22 بهمن، با آرمان های امام راحل تجدید پیمان نموده، موجب عزت آفرینی برای کشورمان و نیز یاس و شکست بدخواهان ایران اسلامی می شویم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفتمان انقلاب نویدبخش تمدن نوین اسلامی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفتمان انقلاب نویدبخش تمدن نوین اسلامی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.