یزدانی: فروردین به فرانسه می روم/ حضور المپیکی ها به نفع ما بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، رضا یزدانی ملی پوش سابق کشتی ایران و دارنده 2 مدال طلا و 2 برنز جهان از سوی رییس فدراسیون فرانسه برای حضور در یک اردوی 15 روزه در کمپ تیم های ملی دعوت شده است.

رضا یزدانی در گفت وگو با خبرنگار تیتروز ضمن تایید این موضوع گفت: با توجه به اینکه سال المپیک است و همه کشورها به دنبال این هستند که شرایط بهتری داشته باشند، رییس فدراسیون فرانسه هم از من دعوت کرد تا در یک اردوی 15 روزه در فرانسه حضور پیدا کنم و در صورتی که شرایط مهیا شود در آینده هم با آن ها همکاری کنم.

وی گفت: از سوی فدراسیون فرانسه دعوت نامه ای به فدراسیون کشتی ایران ارسال شده بود، مسوولان فدراسیون با من تماس گرفتند و گفتند چنین ایمیلی دارم، من هم به آن ها گفتم کپی پاسپورتم را برای آن ها ارسال کنند. قرار است در فرودین ماه در اردوی 15 روزه در یکی از کمپ های فدراسیون کشتی فرانسه حضور پیدا کنم و در صورتی که شرایط مهیا شود این همکاری در آینده بیشتر شود.

سرمربی تیم کشتی بانک شهر همچنین در مورد برگزاری جام باشگاه های کشتی آزاد جهان به میزبانی تنکابن گفت: این مسابقات با حضور 7 تیم خارجی و 2 تیم داخلی برگزار خواهد شد. ما هم در تیم بانک شهر دو کشتی گیر خارجی جذب کردیم تا بتوانیم با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا کنیم. با توجه به برخی محدودیت ها زمان برگزاری مسابقات به سایر کشورها دیر اعلام شد و تعداد کشورهایی که برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند کم است. با این حال تلاش می کنیم با همه توان در این رقابت ها شرکت کنیم.

یزدانی در پاسخ به این سوال که با توجه به عدم حضور ملی پوشان المپیکی بهتر نبود این رقابت ها زمان دیگری برگزار می شد، گفت: تا برگزاری المپیک 6 ماه دیگر زمان باقی مانده و اگر این مسابقات در این زمان برگزار نمی شد ما آن را از دست می دادیم. ضمن اینکه با توجه به این مسابقات سبک است، فکر می کنم المپیکی ها می توانستند شرکت کنند ولی تصمیم چیز دیگری بود.

وی گفت: حضور کشتی گیران المپیکی در این مسابقات با حضور تیم های خارجی به جذابیت مسابقات کمک زیادی می کرد. در صورت حضور آن ها اسپانسرها هم برای همراهی تیم ها تشویق می شدند. از طرفی کشتی گیران المپیکی هم آمادگی پیدا می کنند، حضور آنها حتی به لیگ هم کمک می کرد، اما تصمیم از قبل گرفته شده بود که این نفرات در این مسابقات حضور پیدا نکنند و ما هم آن را پذیرفتیم.

یزدانی در مورد شرایط تیم بانک شهر گفت: خوشبختانه مدیرعامل باشگاه نگاه ویژه ای به جوانان دارد. فردی با چنین شرایطی که هدفش کمک به ورزش ایران و کشتی است خیلی کم پیدا می شود. امیدوارم که قدر این نفرات را در ورزش بدانیم و روز به روز تعداد آن ها افزایش پیدا کند. بانک شهر چندین سال است که در لیگ حضور دارد، خدا را شکر وضعیت تیم هم خوب است و امیدواریم بتوانیم قهرمانی این مسابقات را هم به دست بیاوریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یزدانی: فروردین به فرانسه می روم/ حضور المپیکی ها به نفع ما بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یزدانی: فروردین به فرانسه می روم/ حضور المپیکی ها به نفع ما بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.