یورش دوباره اشغالگران به کرانه باختری/ تعدادی فلسطینی زخمی و بازداشت شدند

نیروهای رژیم اشغالگر صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری، 2 تن را در رام الله و جنین زخمی کرده و یک اسیر آزاد شده را دوباره بازداشت کردند.

به گزارش تیتروز، خبرنگار الجزیره اعلام کرد که یک جوان فلسطینی در شهر رام الله پس از آنکه خانه اش به محاصره اشغالگران درآمد، در نتیجه تیراندازی آنها زخمی شد.

با آغاز درگیری هایی میان جوان فلسطینی و نیروهای اشغالگر و شلیک گلوله به سر یکی از شهروندان فلسطینی در محله «عین مصباح»، او زخمی شده و به بیمارستان منتقل شد.

برخی منابع محلی جراحت این فلسطینی را شدید گزارش کرده و شاهدان عینی گفتند که اشغالگران عامدانه به سمت این جوان که روی بام خانه اش ایستاده بود، تیراندازی کردند.

یورش دوباره اشغالگران به کرانه باختری/ تعدادی فلسطینی زخمی و بازداشت شدند

همچنین اشغالگران «لیان کاید» اسیر آزاد شده فلسطینی و دانشجوی دانشگاه «برزیت» و نیز «لیان ناصر» دیگر دانشجوی این دانشگاه را پس از یورش به خانه شان در رام الله بازداشت کردند.

نیروهای اشغالگر بامداد امروز یکشنبه با 15 دستگاه خودروی نظامی از چند محور به شهر رام الله یورش برده و پس از گشت زنی هایی در خیابان های مختلف آن و محاصره منطقه به خانه لیان یورش برده و او را بازداشت کردند.

همچنین آنها به چندین روستا در غرب شهر رام الله از جمله روستای «دیر ابزیع»، «عین عریک» و «کفر نعمه» یورش برده و چند خانه را در جستجوی چهره های تحت تعقیب تفتیش کردند.

خبرنگار الجزیره اظهار کرد اشغالگران در نزدیکی ورودی بیت عینون در شمال الخلیل، به سمت یک خودروی فلسطینی تیراندازی کردند.

همچنین در درگیری هایی که در شهرک «یعبد» در جنوب غرب شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری شکل گرفت، یک جوان فلسطینی زخمی شد.

خبرنگار الجزیره در ادامه گفت: اشغالگران از محور ایست نظامی «صره» به شهر نابلس یورش بردند.

شنبه نیز الجزیره اعلام کرد که اشغالگران به روستای «فحمه» در جنوب جنین یورش بردند، همچنین آنها به شهر «بیت لحم» و اردوگاه «الدهیشه» یورش برده و در بیشتر خیابان های آن گشت زنی کرده و در ادامه از آنجا خارج شدند.

باشگاه اسرای فلسطینی در این رابطه اعلام کرد که اشغالگران شنبه 45 تن از جمله چند زن، کودک و اسرای سابق را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

در شهر قدس اشغالی نیز پلیس رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که یک جوان فلسطینی در ورودی العامود در نزدیکی بخش قدیمی این شهر بازداشت شد.

پلیس رژیم صهیونیستی در ادامه بیانیه خود مدعی شد که گروهی از گارد مرزی ظهر شنبه با بازداشت این جوان یک قبضه سلاح سرد از او گرفتند و به این شکل عملیات با سلاح سرد را خنثی کردند.

پلیس رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش داد که این جوان فلسطینی 17 سال داشته و از ساکنان شهرک بیرزیت در شمال رام الله است، نیروها هنگام بازرسی به او مشکوک می شوند و چاقویی را که با نوار چسب بسته شده بود، از او یافتند در ادامه او بازداشت شده و برای بازجویی برده شد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یورش دوباره اشغالگران به کرانه باختری/ تعدادی فلسطینی زخمی و بازداشت شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یورش دوباره اشغالگران به کرانه باختری/ تعدادی فلسطینی زخمی و بازداشت شدند"، کلیک کنید.