یونیسف: کودکان در شمال غزه از گرسنگی و تشنگی می میرند

یونیسف: کودکان در شمال غزه از گرسنگی و تشنگی می میرند

مدیر اجرایی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) تاکید کرد که کودکان فلسطینی در شمال نوار غزه در حال مردن به خاطر گرسنگی و تشنگی هستند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، کاترین راسل مدیر اجرایی صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) در یادداشتی در شبکه ایکس عنوان کرد که گزارش طبقه بندی مرحله ای امنیت غذایی که نهادهای وابسته به سازمان ملل آماده کردند، از ترس و نگرانی شدید آنها نسبت به وضعیت جاری در غزه حکایت دارد.

راسل اظهار داشت که اوضاع جاری در غزه مستلزم تحرک فوری همه جهانیان است.

گفتنی است که در گزارش طبقه بندی امنیت غذایی نهادهای وابسته به سازمان ملل آمده است که 70 درصد از ساکنان شمال نوار غزه با گرسنگی شدید و فاجعه بار مواجه هستند.

رژیم صهیونیستی از ورود کمک های بشردوستانه به نوار غزه به ویژه شمال این باریکه ممانعت می کند و جز مقداری محدود، کمک زیادی وارد این باریکه نمی شود.

2.3 میلیون فلسطینی در این باریکه در سخت ترین شرایط ممکن قرار دارند و به آب، غذا، دارو و سوخت دسترسی ندارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یونیسف: کودکان در شمال غزه از گرسنگی و تشنگی می میرند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یونیسف: کودکان در شمال غزه از گرسنگی و تشنگی می میرند"، کلیک کنید.