فناوری

متا جمع آوری و کنترل داده ها را به کاربرانش توضیح می دهد – تیتروز | خبر جدید

متا جمع آوری و کنترل داده ها را به کاربرانش توضیح می دهد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، این بخش دارای جزئیاتی درباره عملکرد شرکت در اپ هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام، قوانین مربوط به داده ها و شیوه استفاده از تنظیمات حریم خصوصی و همینطور بخش امنیت است.

کاربران می توانند با کمک این بخش، شیوه تنظیم احراز هویت دو عاملی را بیاموزند و متوجه شوند چه کسانی قادر به دیدن پست هایشان هستند، همچنین می توانند از اینکه متا چه نوع داده هایی را جمع آوری و چگونه از آنها استفاده می کند نیز مطلع شوند.

البته در ابتدا این بخش فقط برای عده کوچکی از کاربران فیس بوک در آمریکا و در نسخه دسک تاپ فراهم است. این شرکت تصمیم دارد طی ماه های آینده چنین بخشی را برای اپ ها و افراد بیشتر فراهم می کند.

در صورت فراهم شدن دسترسی به این بخش، کاربر می تواند آن را درقسمت تنظیمات حساب کاربری بیابد. البته متا روش های دیگری برای دسترسی به آن را در آینده فراهم می کند. همچنین قرار است بخش ها و قابلیت های کنترل بیشتری برای این بخش حریم خصوصی فراهم شود.

این در حالی است که متا با چالش ها و انتقادات زیادی درباره شیوه جمع آوری اطلاعات کاربران روبرو بوده است. از سوی دیگر شرکت مذکور همچنان با تحقیقات متعددی در سراسر جهان در حوزه های مختلف از جمله آنتی تراست روبرو است.

این محتوا با عنوان “متا جمع آوری و کنترل داده ها را به کاربرانش توضیح می دهد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =

دکمه بازگشت به بالا