استان ها

مستند کوتاه “شین و ژین” جایزه جشنواره فیلم اسپانیا را برد

مستند کوتاه “شین و ژین” جایزه جشنواره فیلم اسپانیا را برد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، محمد ناصریراد مسئول روابط عمومی پروژه مستند شین و ژین،اظهارداشت:‌این فیلم پیش از این در اولین درخشش بین المللی خود توانسته بود جایزه ویژه هیئت داوران از دوازدهمین دوره جشنواره فیلم های کُردی زبان لندن کسب کند.

وی ادامه داد: مستند یاد شده اخیرا در ششمین حضور بین المللی خود در جشنواره TERRA GOLLUT اسپانیا، توانست با جلب نظر هیئت داوران، جایزه بهترین فیلم کوتاه را در این فستیوال معتبر از آن خود کند.

این مستند کوتاه، آبان ماه ۱۳۹۶ و پس از وقوع زلزله ویرانگر شهرستان سرپل ذهاب و ازگله استان کرمانشاه با موضوع زلزله در قالبی شاعرانه ساخته شد و پخش جهانی خود را امسال شروع کرد.

شین و ژین ، جمله ای کردی است و برگردانِ فارسی آن شیون و زیستن است، زیستن در بحران نظیر روزگار پس از زلزله .

حسین الهیاری به عنوان تهیه کننده و کارگردان با همراهی محمدناصریراد به عنوان فیلمبردار، این مستند را تولید کرده و مونا رضایی با مشاوره نادر مشایخی، موسیقی را ساخته، ابراهیم عبدالحکیمی مدیرتولید این اثر است، تدوین کار را احسان میلانی و طراحی صدا را احسان افشاریان و صدابردار این اثر را علیرضا اکرادی عهده‌دار بوده‌اند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “مستند کوتاه “شین و ژین” جایزه جشنواره فیلم اسپانیا را برد” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا