بانوان

اصفهان، نترس و جنگنده دفاع کرد

اصفهان، نترس و جنگنده دفاع کرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/اصفهان سرمربی تیم فوتسال زنان پیکان معتقد با بیان اینکه تیم‌اش از ابتدای فصل مشکل گل‌زنی دارد، گفت: اما در بازی مقابل تیم اصفهان، خوب و جنگنده دفاع کرد.

نیلوفر اردلان امروز (جمعه، ۲۴ دی‌ماه) پس از پیروزی ۳ بر۲ مقابل تیم هیئت فوتبال اصفهان، اظهار کرد: با توجه به بازی رفت، پیش‌بینی چنین بازی سختی را داشتیم، ما ۳ بازی سخت را پشت سر گذاشته بودیم و بلافاصله نیز بازیکنان به اردوی تیم ملی رفته بودند، خستگی در ساق پای بازیکنان مشهود بود.

وی افزود: با توجه به سبک بازی اصفهان، بازی گره خورد، اما خدا را شکر که توانستیم ۳ امتیاز را به دست آوریم و صدرنشینی در گروه خود را تثبیت کنیم، به تیم خیلی خوب و سخت کوش اصفهان تبریک می‌گویم و امیدوارم درآینده موفق باشند.

سرمربی تیم فوتسال پیکان اضافه کرد: تیم اصفهان بسیار نترس و جنگنده دفاع کرد، اما در کل مشکل تیم ما گل‌زنی است که از اول فصل ما را اذیت کرد و در این بازی هم که تیم حریف در لاک دفاعی بود و پنج نفره دفاع کرد کار را برای ما سخت‌تر شد و این مشکل گل نزدن کارمان را سخت کرد که باید بر روی آن کار کنیم تا این مشکل رفع شود.

اردلان در خصوص برنامه آینده تیم‌اش گفت: بستگی به اتفاقات بازی‌های آینده دارد، چرا که بازیکنان نیز درگیر اردوهای ملی می‌شوند، باید برنامه‌ریزی مجددی داشته باشیم و خودمان را برای پلی آف آماده کنیم.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “اصفهان، نترس و جنگنده دفاع کرد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا