فناوری

کدام قسمت از بدن هرگز ترمیم نمی‌شود؟

کدام قسمت از بدن هرگز ترمیم نمی‌شود؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، ترمیم و بازسازی خودکار یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بدن است و نقش بسیار با اهمیتی در ادامه حیات انسان دارد. قطعاً تمامی انسان‌ها تجربه زخمی شدن یا آسیب‌دیدگی قسمتی از بدن را دارند. پس از بروز هرگونه آسیب‌دیدگی، بدن بخش صدمه‌دیده را ترمیم می‌کند و این فرایند به طور خودکار و در مدت زمانی کوتاه انجام می‌شود.

تمامی بخش‌های بدن انسان قابلیت بازسازی دارند. البته مدت زمان ترمیم قسمت آسیب‌دیده در هر بخش متفاوت است و از همین رو نمی‌توان گفت اگر دو ناحیه از بدن به طور همزمان زخمی شود در مدت یکسان ترمیم می‌شوند. تنها یک قیمت از بدن انسان قادر به ترمیم خود نیست و در صورت بروز هر گونه آسیب و خرابی در آن باید به پزشک متخصص مراجعه کرد. دندان‌ عضوی از بدن است که هرگز ترمیم نمی‌شود و برای ترمیم نشدن آن به معنای آن است که انسان‌ها باید از دندان‌های خود بیش از سایر اعضا مراقبت کنند. دندان‌ها نقش مهمی در دستگاه گوارشی انسان بر عهده دارند و هرگونه آسیب به آن‌ها فرایند جویده شدن و هضم غذا را دچار اختلال می‌کند.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این خبر با عنوان “کدام قسمت از بدن هرگز ترمیم نمی‌شود؟” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا