بانوان

کم تجربه بودن، بلای جان‌مان است

کم تجربه بودن، بلای جان‌مان است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/اصفهان سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: کم تجربه بودن تیم اجازه نمی‌دهد در بازی‌های سنگین و مهم، مدیریت بازی را داشته باشیم، اما هماهنگی خوبی در حال شکل گرفتن است.

راضیه جزایری، امروز (جمعه، ۲۴ دی‌ماه) پس از باخت ۳ بر ۲ مقابل تیم پیکان تهران، اظهار کرد: بازی خیلی هم سطح، شانه و به شانه ‌و خوبی بود، تیم ما نیم فصل اول در حال تمرین کردن بود و در نیم فصل دوم خودش را پیدا کرد.

وی افزود: در تیم فصل اول تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم، تیم آماده‌ای هستیم، اما همچنان رده سنی کم بازیکنان و کم تجربه بودن آنها باعث می‌شود، نتوانیم نتایج را در چنین بازی‌های سختی که برتر میدان هستیم یا نتیجه تساوی را کنترل و مدیریت کنیم.

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال استان اصفهان اضافه کرد: تیم پیکان، تیم پرمهره و ملی پوشان زیادی دارد، فکر می‌کنم تساوی، نتیجه خوب و عادلانه‌ای بود، البته با باخت ثانیه‌های پایانی خستگی به تن همه ماند. تیم روند رو به رشد خوبی دارد، از عملکرد تیم راضی هستم، آنها تلاش خود را می‌کنند، اگر این تیم به همین گونه تمرین کند و حفظ شود برای سال‌های آینده حرف‌های زیادی برای زدن دارد.

وی تصریح کرد: زمانی که یک تیم، پیش فصل نداشته باشد، یک معضل است. زمانی که ترکیب با نوجوان و جوان بسته شود، فشار مضاعف خواهد شد و زمانی که بدون تمرین و هماهنگی وارد مسابقه شود، کار سخت‌تر می‌شود، اینها همه مشکلاتی است، تا سرمربی بتواند تیم را برای تمرینات، بدنسازی و مسابقه آماده کند، تمام اینها نیاز به یک پروسه کامل دارد.

وی اضافه کرد: برای فصل دوم نشان دادیم چیزی از تیم‌های دیگر کم نداریم و نیاز به حمایت‌های به موقع داریم، اگر تیم به موقع بسته شود و بتوانیم مراحل آماده‌سازی را با بازیکنان خوب آغاز کنیم و به آنها ارزش داده شود، باور کنید، تیم می‌تواند روی سکو نیز قرار گیرد، حتی مربیان اصفهانی نشان دادند ظرفیت و پتانسیل خوبی دارند.  

جزایری گفت: هماهنگی خوبی در درون تیم در حال شکل گرفتن است، دروازه‌بان تیم امروز عالی بود، به تیم‌های بالا نشین و دارای ملی پوش احترام می‌گذارم، اما انتظار دارم بازیکنان با تجربه با بازیکنان کم تجربه برخورد بهتری داشته باشند.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “کم تجربه بودن، بلای جان‌مان است” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا