حوادث

فوت ۳ عضو یک خانواده به دلیل سقوط خودرو در پرتگاه

فوت ۳ عضو یک خانواده به دلیل سقوط خودرو در پرتگاه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فوت ۳ عضو یک خانواده به دلیل سقوط خودرو در پرتگاه

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: بدنبال سقوط یکدستگاه خودروی ۴۰۵ در پرتگاه در محور ایذه _بیشه از توابع استان خوزستان ۳ فوتی و یک مصدوم برجا گذاشت.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور بدنبال سقوط یکدستگاه خودروی ۴۰۵ در پرتگاه در محور ایذه _بیشه از توابع استان خوزستان ۳ فوتی و یک مصدوم برجا گذاشت. 


این حادثه دلخراش ساعت ۱۷ عصر امروز جمعه ۲۴ دیماه به وقوع پیوست و دودستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی اهواز به محل اعزام شدند که متاسفانه ۳ مصدوم بدلیل آسیب شدید قبل از رسیدن آمبولانس  فوت کردند و یک مصدوم که پسری ۷ ساله بود و دچار آسیب اندام شده بود بعد از انجام اقدامات درمانی تحت مراقبت به بیمارستان منتقل شد.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “فوت ۳ عضو یک خانواده به دلیل سقوط خودرو در پرتگاه” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا