بین المللی

پنتاگون: روسیه هنوز تصمیم نهایی خود برای حمله به اوکراین را نگرفته است- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز

پنتاگون: روسیه هنوز تصمیم نهایی خود برای حمله به اوکراین را نگرفته است- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تیتروز، «جان کربی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره احتمال حمله نظامی روسیه به اوکراین اظهار داشت: «ما معتقد نیستیم که روسیه تصمیم نهایی برای حمله به اوکراین گرفته است».

جان کربی روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: «ما زمان و امکان حل موضوع اوکراین از راه‌حل دیپلماتیک را داریم». وی در عین حال تأکید کرد که واشنگتن به حمایت نظامی از کی‌یف ادامه خواهد داد.

سخنگوی پنتاگون در پاسخ به سوالی درباره اقداماتی که ایالات متحده در قبال «حمله روسیه» اتخاذ خواهد کرد، گفت: «ما متقاعد نشده‌ایم که پوتین تصمیم نهایی را گرفته باشد».

وی خاطرنشان کرد که واشنگتن اطلاعاتی دارد که نشان می دهد روسیه در تلاش برای یافتن بهانه‌ای برای حمله به اوکراین است.

وی تأکید کرد که در حال حاضر ۲۰۰ عضو گارد ملی آمریکا در اوکراین حضور دارند و «حمایت آمریکا از اوکراین ادامه خواهد داشت».

ادعای جان کربی درباره احتمال حمله نظامی روسیه به اوکراین در حالی است که روسیه بارها ادعاهای غرب مبنی بر تدارک حمله نظامی روسیه به اوکراین را رد کرده است.

انتهای پیام

 

این نوشته با عنوان “پنتاگون: روسیه هنوز تصمیم نهایی خود برای حمله به اوکراین را نگرفته است- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا