استان ها

با مراسم رسمی قهرمان بروجردی جهان را به خاک بسپارید

با مراسم رسمی قهرمان بروجردی جهان را به خاک بسپارید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

خبرگزاری  برنا  لرستان – گروه ورزشی  : متولد هر شهر و استان دیگری بود حداقل میدان دو الی سه المپیک را به چشم می دید.

محسن قاسمی نابغه ای که می توانست سالیان سال در کشتی فرنگی جهان میدان داری کند و برای بروجرد، لرستان و ایران افتخار آفرینی کند در میان اندوه جامعه ورزش جان به جان آفرین تسلیم نمود.

اعجوبه کشتی فرنگی ایران، آسیا و جهان در رشته کشتی فرنگی در کارنامه این دلاور بروجردی برای همیشه تاریخ ورزش این دیار ثبت شده است.

شنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ قطعه ورزشکاران آرامستان دارالسلام بروجرد میزبان پیکری خواهد بود که افتخار آفرینی هایش  هیچگاه از یادها نخواهد رفت.

به جاست تابوت پیکر این قهرمان بروجردی جهان پیچیده در پرچم ملی کشورمان همراه با حضور گروه موزیک و همراه با مارش نظامی و با حضور انبوه ورزشکاران، پیشکسوتان، مردم شهر و مدیران ارشد ورزشی و غیر ورزشی بروجرد و لرستان در مراسمی بسیار رسمی بعنوان یک قهرمان جهان و در حد یک قهرمان المپیک  تشییع شود.

انتهای پیام

 

 

بیشتر بخوانید:


ارز فی


نویسنده:


فرهاد داودوندی


با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

این نوشته با عنوان “با مراسم رسمی قهرمان بروجردی جهان را به خاک بسپارید” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا