استان ها

کاهش پنجاه درصدی پروازهای ورودی و خروجی هواپیمایی کیش

کاهش پنجاه درصدی پروازهای ورودی و خروجی هواپیمایی کیش” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : معاونت بازرگانی هواپیمایی کیش در راستای اقدامات پیشگیرانه، کنترل و جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونای جهش یافته دلتا میان ساکنان کیش و گردشگران، تمام پروازهای خود را به مقصد کیش، ۵٠ درصد کاهش داد.

همچنین تمام پروازهای شرکت هواپیمایی کیش به مقصد جزیره و سایر پروازهای این شرکت، با رعایت فاصله گذاری در داخل پرواز و شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت بهداشت با ظرفیت پذیرش ۶٠ درصدی مسافران انجام می شود

لازم به ذکر است شرکت هواپیمایی کیش از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور با اقدامات پیشگیرانه از گسترش شیوع بیماری به ویژه”جا به جایی بار، ملزومات پزشکی و درمانی، کادر درمان، واکسن و…” به مقصد کیش، نقش تاثیر گذاری در این زمینه داشته و دارد.

۴۸

این خبر با عنوان “کاهش پنجاه درصدی پروازهای ورودی و خروجی هواپیمایی کیش” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا