استان ها

حریق گسترده دراک شیراز مهار شد

حریق گسترده دراک شیراز مهار شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/فارس رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، از آتش سوزی گسترده در کوهستان دراک خبر داد و گفت: هفت ایستگاه عملیاتی از عصر شنبه ۲۳ مرداد برای کنترل و اطفای این آتش‌سوزی تلاش بی وقفه کردند.

محمدهادی قانع شامگاه شنبه ۲۳ مرداد در اعلام جزییات این حادثه به خبرنگاران گفت: آتش‌سوزی ارتفاعات کوهستان دراک شیراز که ساعت ۱۸ و ۵۷ دقیقه عصر شنبه از قسمت‌های مرتفع کوهستان آغاز شد و بخش‌هایی از کوهستان را در برگرفت.

او اظهار کرد: به محض اطلاع از آتش‌سوزی، به قید فوریت آتش نشانان با تجهیزات کامل اطفایی در محل حاضر  شده و هماهنگی‌های لازم برای اطفاء حریق انجام شد.

قانع عنوان کرد: ۴۰ آتش نشان از هفت ایستگاه عملیاتی به همراه نیروهای مردمی و بسیج از عصر امروز در محل حادثه مستقر و در راستای کنترل این آتش سوزی گسترده بی وقفه تلاش  کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز عنوان کرد: با توجه به گستردگی آتش در ارتفاعات وزش باد شدید در ارتفاعات، کار کنترل و اطفا حریق برای نیروهای امدادی سخت شده بود، ولی تلاش بی وقفه آتش نشانان و نیروهای مردمی و بسیجیان در ارتفاعات و مسیرهای صعب العبور کوهستان مهار و اطفای کامل این حریق را به دنبال داشت.

او تاکید کرد: تیم‌های امدادی با ادوات نفری و به صورت پیاده در راستای کنترل شعله‌های آتش اقدام کردند.

قانع خاطرنشان کرد: هم‌اکنون حریق به طور کامل اطفا و عملیات لکه گیری، برای اطمینان از شعله ور نشدن مجدد حریق در حال انجام است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “حریق گسترده دراک شیراز مهار شد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا