فناوری

«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد – تیتروز | خبر جدید

«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ایونینگ استاندارد، شرکت بلواوریجین متعلق به جف بزوس از ناسا به دلیل انعقاد قرارداد ۲.۹ میلیارد دلاری با اسپیس ایکس برای توسعه لندر ماه، شکایت کرده است.

این شکایت در دادگاه فدرال شکایات آمریکا ثبت شده و فرایند نامناسب و غیر قانونی ناسا در ارزیابی پیشنهادات را به چالش کشیده است. ناسا باید تا ۱۲ اکتبر نسبت به شکایت ثبت شده در دادگاه فدرال شکایات پاسخ دهد.

بلواوریجین و داینامیکس (یک پیمانکار دفاعی) متعقدند تعیین اسپیس ایکس به عنوان تنها پیمانکار برای ساخت لندر ماه ناعادلانه بوده است. در همین راستا آنها به دیوان محاسبات آمریکا اعتراض کرده بودند. اما ماه گذشته این مرجع نیز تصمیم ناسا برای انتخاب یک پیمانکار جهت ساخت لندر ماه را تأیید کرد.

بلواوریجین یک شرکت فضایی است که توسط جف بزوس میلیاردر آمریکایی تأسیس شده است.

اسپیس ایکس هنوز در این باره اظهار نظری نکرده است.

این محتوا با عنوان “«بلواوریجین» از ناسا شکایت کرد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا