بین المللی

برگزاری عاشورای حسینی در مزارشریف/ طالبان هم شرکت کردند- اخبار آسیا-اقیانوسیه – اخبار بین الملل تیتروز

برگزاری عاشورای حسینی در مزارشریف/ طالبان هم شرکت کردند- اخبار آسیا-اقیانوسیه – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تیتروز، مردم مزارشریف در شمال افغانستان مراسم عاشورای حسینی را در این شهر همچنان پرشور برگزار کردند.

مسئولان برگزاری مراسم عاشورا گفته‌اند که مقامات طالبان نیز ضمن موافق با برگزاری این مراسم در «روضه سخی»، امنیت آن را نیز تامین کردند.

برخی از مقامات طالبان نیز در این مراسم شرکت کردند.

در ادامه تصاویری از مراسم عاشورای حسینی در مزارشریف را می‌بینید.

کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , کشور افغانستان , طالبان , شیعیان ,

انتهای پیام/.

این مطلب با عنوان “برگزاری عاشورای حسینی در مزارشریف/ طالبان هم شرکت کردند- اخبار آسیا-اقیانوسیه – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا