استان ها

ورزش و فعالیت بدنی از راه های موثر در ارتقا نشاط و سلامت در ایام قرنطینه است

ورزش و فعالیت بدنی از راه های موثر در ارتقا نشاط و سلامت در ایام قرنطینه است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مریم ایراندوست ، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در گفتگو با برنا مطرح کرد: از فواید جسمانی ورزش که بگذریم ورزش باعث نشاط روح و روان میشود من  اگر یک روز ورزش نکنم اصلا حال و‌روز خوبی ندارم .

وی ورزش و فعالیت بدنی را از جمله راه های بسیار موثر در ارتقا نشاط و سلامت در ایام قرنطینه و راهی برای پیشگیری در مقابل ویروس کووید ۱۹ دانست.

مریم ایراندوست درخصوص ورزش بانوان نیز آن را از بهترین راه های بالابردن کیفیت زندگی ، داشتن روحیه ای بانشاط برشمرد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان درادامه افزود: زنان باتوجه به نقش محوری که در خانواده ها دارند، با ورزش و تشویق اعضای خانواده به فعالیت‌جسمانی درواقع علاوه بر سلامتی  ، درارتقا اعتماد به نفس، روحیه و شادابی آنها نقش بسزایی ایفامیکنند.

وی گفت : درهر برهه اززمان و بخصوص دراین ایام که نیاز به سیستم ایمنی قوی تر و مقاوم تری داریم ، ورزش بهترین تجویز برای رسیدن به سلامتی ایده آل است.

وی درخاتمه افزود: من بعنوان یک زن هرروز باتمام کار مشغله ام حتما ساعتی ورزش میکنم ودراین ایام نیز همه شهروندان و بانوان را به فعالیت جسمانی بیشتر ازهمیشه  دعوت میکنم. ورزش را روزانه وجدی امتحان کنید حتما نشاط به منازل و خانواده ها برخواهد گشت.

 

این نوشته با عنوان “ورزش و فعالیت بدنی از راه های موثر در ارتقا نشاط و سلامت در ایام قرنطینه است” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا