ورزشی

ورزشگاه الغرافه میزبان بازی ایران و عراق شد

ورزشگاه الغرافه میزبان بازی ایران و عراق شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیم ملی فوتبال عراق که با حکم رسمی فیفا از میزبانی بازی های خانگی در خاک خود از مرحله مقدماتی جام جهانی محروم شده بود، کشور قطر را برای برگزاری بازی هایی که قرار است میزبانی آن را برعهده داشته باشد، انتخاب کرد.

عراقی ها در نخستین بازی که میزبان هستند، باید در تاریخ ۱۶ شهریور به مصاف ایران بروند. با وجود اینکه پیش از این عنوان شده بود ورزشگاه الوکره میزبان بازی ایران و عراق است اما اکنون فدراسیون فوتبال عراق به صورت رسمی در حساب توئیتری خود اعلام کرد که بازیهای خانگی این تیم از جمله دیدار با ایران در ورزشگاه الغرافه برگزار می شود.

این ورزشگاه که نام دیگر آن ثانی بن جاسم است، در شهر دوحه پایتخت قطر واقع شده و محل برگزاری بازی های خانگی الغرافه است. این استادیوم گنجایشی نزدیک به ۲۵ هزار نفر را داراست و در سال ۲۰۰۳ ساخته شده است.

ورزشگاه الغرافه میزبان بازی ایران و عراق شد

۲۵۸ ۴۱

این مقاله با عنوان “ورزشگاه الغرافه میزبان بازی ایران و عراق شد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا