عمومی

پیش‌بینی بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان بوشهر – تیتروز | خبر جدید

پیش‌بینی بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان بوشهر – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز و فردا در اغلب ساعات با وزش بادهای جنوبی، شرجی و رطوبت هوا در سطح استان به طور نسبی افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: در این مدت غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و در برخی از نقاط مه صبحگاهی، از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: طی این مدت در برخی ساعات با رشد ابرهای همرفتی در برخی نواحی شرقی و بخش‌هایی از جنوب استان، احتمال رخداد ناپایداری‌های موقت جوی به صورت محلی دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: برای ساعات آینده استان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در برخی نقاط افزایش ابر و احتمال وقوع رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش تند باد لحظه‌ای و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

مساعدی افزود: جهت وزش باد غالباً جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی ۳۸ کیلومتر در ساعت و در هنگام ناپایداری جوی گاهی بیش از ۴۲ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

این نوشته با عنوان “پیش‌بینی بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان بوشهر – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا