استان ها

ابلاغ موافقت اصولی راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت به دانشگاه علوم پزشکی آبادان

ابلاغ موافقت اصولی راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت به دانشگاه علوم پزشکی آبادان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سارا مبارک در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: پس از پیگیری‌های مجدانه و تلاش در جهت برقراری زیرساخت‌های لازم و رفع موانع موجود، به استناد رای صادره در چهارمین جلسه کمیته فنی مراکز رشد فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی آبادان موافقت اصولی به عمل آمد.

وی گفت: در ابن باره فرید نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت متبوع، در نامه‌ای به  شکراله سلمان‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان، موافقت اصولی با تاسیس و راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت این دانشگاه را ابلاغ کرد.

وی با بیان اینکه مراکز رشد به منظور حمایت از فناوران، ایده‌پردازان و موسسات کوچک و متوسط در توسعه کارآفرینی ایجاد شده و به طور معمول در یک پارک فناوری یا دانشگاه دایر می‌شوند، افزود: با راه اندازی این مراکز و حمایت از کارآفرینان، بستر مناسب برای عملیاتی شدن ایده‌های نوین و دستاوردهای تحقیقاتی آنها ایجاد می شود تا  بتوانند دانش و یافته‌های علمی خود را به محصول تبدیل کرده و به کسب و کار تجاری تبدیل کنند.

۴۸

این محتوا با عنوان “ابلاغ موافقت اصولی راه‌اندازی مرکز رشد فناوری سلامت به دانشگاه علوم پزشکی آبادان” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا