حوادث

ترافیک روان پایتخت در روز عاشورای حسینی

ترافیک روان پایتخت در روز عاشورای حسینی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ترافیک روان پایتخت در روز عاشورای حسینی

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک روان معابر و شبکه بزرگراهی پایتخت در روز عاشورای حسینی خبر داد و گفت که در برخی از معابر محدودیت‌های موقتی تردد اعمال شده است.

سرهنگ مجید رنجبر در گفت‌وگو با تیتروز، درباره وضعیت ترافیک معابر پایتخت در روز عاشورای حسینی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از صبح امروز برای اتخاذ تمهیدات ترافیکی ویژه عاشورا در آماده باش کامل هستند. وضعیت ترافیک نیز برابر رصدهای انجام شده عادی بوده و ما شاهد ترافیک روان در سطح معابر و نیز شبکه بزرگراهی شهر هستیم. 

وی با بیان اینکه آماده‌باش ماموران پلیس تا پایان امشب و مراسم شام غریبان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: در برخی از معابر داخلی نیز محدودیت های موقت تردد اعمال شده و از این رو از شهروندان می‌خواهیم که همکاری لازم را با پلیس داشته باشند و از مسیرهای جایگزین تردد کنند.

انتهای پیام
 

این محتوا با عنوان “ترافیک روان پایتخت در روز عاشورای حسینی” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا