استان ها

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کهگیلویه و بویر احمد تا 28 مرداد 1400

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کهگیلویه و بویر احمد تا ۲۸ مرداد ۱۴۰۰” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛دکتر پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون ۵۷۲ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری است که ۲۸۴ نفر از این بیماران مبتلای قطعی و ۳۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.


وی اضافه کرد: از مجموع مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ۵۷ هزار و ۳۲۷ نفر بهبود یافته گزارش شده است.


یزدان‌پناه ادامه داد: از هزار و ۸۸ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج ۴۰ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و چرام است و همچنین از ۴۱۰ نمونه رپید ۲۵ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های باشت، کهگیلویه، بهمئی است.


وی گفت: روند افزایشی موارد مثبت بیماری و بستری در همه شهرستان‌های استان ادامه دارد که در هفته‌های بعدی می‌تواند باعث پرشدن تخت‌های بیمارستانی و افزایش مرگ و میر بیشتری در مقایسه با پیک‌های قبلی شود.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مردم استان درخواست کرد ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی از حضور در تجمعات و دورهمی‌ها، پرهیز کرده و از رفت و آمد به مکان‌های شلوغ و پرخطر خود داری کنند.

 

این محتوا با عنوان “آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کهگیلویه و بویر احمد تا ۲۸ مرداد ۱۴۰۰” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا