بین المللی

فراخوان حماس برای حضور گسترده در راهپیمایی‌ سالروز آتش‌زدن مسجد الاقصی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

فراخوان حماس برای حضور گسترده در راهپیمایی‌ سالروز آتش‌زدن مسجد الاقصی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، جنبش حماس دیروز در بیانیه‌ای به مناسبت ۵۱امین سالروز آتش زدن مسجد الاقصی، مسجد الاقصی را خط قرمز فلسطینیان دانست و خواستار مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی سالروز آتش زدن این مکان مقدس شد.

در این بیانیه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین آمده است: ملت ما دست کسانی را که بخواهد به مسجد الاقصی تعرض کنند، قطع خواهد کرد.

حماس با اشاره به بازداشت و تبعید شیخ رائد صلاح (رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی) از مسجد الاقصی گفت که این اقدام تلاشی در راستای سیطره دشمن صهیونیست بر این مکان مقدس است.

رژیم صهیونیستی روز سه شنبه حبس انفرادی «شیخ رائد صلاح» رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی سال ۱۹۴۸ را به مدت شش ماه دیگر تمدید کرده است.

در پایان این فراخوان تأکید شده که وحدت کلمه و مواضع واحد فلسطینیان، قوی‌ترین سلاح برای مقابله با اشغالگران و طرح‌های شوم آنان است.

انتهای پیام

 

این مطلب با عنوان “فراخوان حماس برای حضور گسترده در راهپیمایی‌ سالروز آتش‌زدن مسجد الاقصی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

دکمه بازگشت به بالا