حوادث

فروش و تزریق واکسن تقلبی کرونا

فروش و تزریق واکسن تقلبی کرونا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فروش و تزریق واکسن تقلبی کرونا

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند۴ نفره فروش و تزریق واکسن تقلبی کرونا در تهران و شهر کرج خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “پیام کاویانی” درتشریح جزئیات این خبر گفت: اوایل هفته گذشته خبری در خصوص فروش و تزریق واکسن کرونا خارج از شبکه توزیع در حوالی میدان “تجریش” دریافت شد.


وی با اشاره به اینکه در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که یک پزشک با دریافت مبالغی هنگفت، واکسن تقلبی کرونا را  به مراجعه کنندگان مطبش تزریق می کند، افزود: پس از هماهنگی های قضائی پزشک متخلف و ۲ همدستش در  حوالی خیابان “دماوند” و محله “سعادت آباد” شناسایی و دستگیر شدند.


رئیس پلیس امنیت عمومی تهران افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، همدست دیگر متهمان که ساکن شهر کرج است، با تهیه پسماندهای بیمارستانی و جداسازی پوکه‌های واکسن و پر کردن آن با مواد تقلبی  به فروش واکسن کرونا می پرداخته است.


این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این کلاهبرداری را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، تاکید کرد: شهروندان ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی از تهیه و تزریق واکسن کرونا خارج از شبکه توزیع وزارت بهداشت خودداری کنند و در صورت مشاهده تخلفاتی در این خصوص موضوع را سریعا با پلیس در میان بگذارند.


به گفته سرهنگ کاویانی با مشخص شدن زوایای پنهان پرونده هر ۴ متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.


انتهای پیام/

این خبر با عنوان “فروش و تزریق واکسن تقلبی کرونا” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا