عمومی

اعضای کمیسیون بهداشت مجلس وارد گلستان شدند – تیتروز | خبر جدید

اعضای کمیسیون بهداشت مجلس وارد گلستان شدند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی صبح جمعه به منظور بررسی میدانی از وضعیت مراکز درمانی و بیمارستان های استان، وارد گلستان شدند.

با درخواست مجمع نمایندگان استان گلستان از هیات رئیسه مجلس و پیگیری رضا آریان پور، دبیر کمیسیون بهداشت و درمان، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برای بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی و بررسی مشکلات دانشگاه علوم پزشکی استان، به گلستان سفر کرده اند.

در این سفر یک روزه و فشرده از هر حوزه انتخابیه به نمایندگی، یک بیمارستان بازدید خواهد شد اما در جمع بندی نهایی مشکلات تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی استان خصوصاً مواردی که به طور مستقیم و غیر مستقیم با بیماری کرونا مرتبط هست لحاظ خواهد شد.

بازدید اعضای کمیسیون و مسئولان ملی و استانی، از بیمارستان کلاله شروع و از شرق به غرب استان انجام خواهد شد.

گفتنی است گلستان در وضعیت بحرانی کرونا قرار دارد و طبق گفته عبدالرضا فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هم اکنون هزار و ۸۹۹ بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری و بیشتر از این تعداد هم به صورت سرپایی روزانه خدمات دریافت می کنند.

وضعیت واکسیناسیون هم در استان شتاب یافته اما ایده آل نیست و باید نگاه ویژه تری به استان شود.

این نوشته با عنوان “اعضای کمیسیون بهداشت مجلس وارد گلستان شدند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا