فناوری

قابلیت‌های جدید روبات «بوستون داینامیکس» رونمایی شد+ فیلم

قابلیت‌های جدید روبات «بوستون داینامیکس» رونمایی شد+ فیلم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، «اطلس» یک روبات انسان نمای پویا است که برای مأموریت‌های جستجو و نجات طراحی شده است. شرکت کره‌ای هیوندایی که اخیراً شرکت «بوستون داینامیکس» را خریداری کرد و مالک آن شد، با انتشار ویدئویی قابلیت‌های جدید روبات اطلس را نمایش داد. در این ویدئو ۲ روبات اطلس در حال انجام ورزش پارکور هستند؛ درواقع آنها از روی موانع می‌پرند، پشتک می‌زنند، بدون افتادن از روی جعبه‌ها عبور می‌کنند و درمجموع تعادل خود را نشان می‌دهند.


بیشتر بخوانید:


به گفته این شرکت، این دو روبات به‌جای اینکه به روال‌های از پیش برنامه‌ریزی‌شده پایبند باشند، بر اساس آنچه می‌بینند واکنش پویا می‌دهند. الگوریتم و فناوری به‌روزشده نیز آنها را چابک‌تر کرده و در حرکات خود بیشتر شبیه یک انسان دیده می‌شوند.

انتهای پیام/۴۱۱۲/

این نوشته با عنوان “قابلیت‌های جدید روبات «بوستون داینامیکس» رونمایی شد+ فیلم” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =

دکمه بازگشت به بالا