استان ها

نذر خون شب دهم محرم

نذر خون شب دهم محرم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

طبق رسم هر ساله همزمان با شب تاسوعا و عاشورای حسینی شهروندان آبادان با حضور در پایگاه انتقال خون، اقدام به ادای #نذر_خون می کنند. این روزها بیش از پیش نیاز به خون گیری از همه گروه های خونی است. غیر از بیماران دیالیزی، هموفیلی و تالاسمی، بیماران گروه های حساس و اتاق های عمل، بیماران کرونایی نیز به این افراد اضافه شده اند. طبق اعلام پایگاه انتقال خون آبادان علاوه بر روش قبلی(هماهنگی تلفنی و یا حضوری)، اهدا کنندگان می توانند ضمن مراجعه به سایت نوبت دهی به آدرس nobatdehi.ibto.ir با دریافت نوبت طبق زمان دریافتی در مرکز حاضر شوند و بدون تاخیر اقدام به اهدای خون نمایند. لازم به ذکر است که پایگاه انتقال خون آبادان، محدوده جنوب غرب خوزستان شامل شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان را مدیریت می کند. با افزایش بستری بیماران کرونا سوش دلتا در جنوب غرب خوزستان و تکمیل ظرفیت بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان، بیماران بسیاری نیازمند دریافت واحدهای خونی هستند.

این نوشته با عنوان “نذر خون شب دهم محرم” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا