اقتصادی

اروپا: پروازهای مسافری از آسمان افغانستان باید متوقف شود

اروپا: پروازهای مسافری از آسمان افغانستان باید متوقف شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از تاس، آژانس ایمنی هوانوردی اروپا اعلام کرد تا زمانی که افغانستان به خاطر ورود طالبان به پایتخت این کشور درگیر بحران سیاسی است، پروازهای مسافری باید از عبور از آسمان این کشور پرهیز کنند.

این آژانس گفته که به شرکت‌های هواپیمایی مسافری توصیه می‌کنیم که تا اطلاع ثانوی از عبور از آسمان کابل خودداری کنند.

این آژانس گفته که در روز ۲۳ سپتامبر دوباره در این باره بررسی‌های جدیدی انجام خواهد داد.

روز دوشنبه هم سازمان هواپیمایی افغانستان نیز به شرکت‌های هواپیمایی توصیه کرده بود که با توجه به فضای نظامی پیش آمده از عبور از آسمان این کشور خودداری کنند.

امارات هم پرواز هواپیماهایش را به خاطر نگرانی‌های ایمنی و امنیت پروازهای مسافری از آسمان افغانستان متوقف کرده است. نیروهای طالبان حدود ۴ روز است که توانسته‌اند کابل، پایتخت افغانستان را به تصرف خود درآورند.

فرودگاه بین المللی کابل هم حالا مملو از مردمی است که از ترس طالبان می‌خواهند از کشور خود فرار کنند.

انتهای پیام/ب


این محتوا با عنوان “اروپا: پروازهای مسافری از آسمان افغانستان باید متوقف شود” در وب سایت farsnews.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا