استان ها

کاهش ۷۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی قزوین

کاهش ۷۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی قزوین” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/قزوین فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین با اعلام اینکه مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان تا پایان روز شنبه مسدود خواهد بود، افزود: میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است، ارزیابی‌ها تا ۷۰ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با تیتروز اظهار کرد: هم‌استانی‌ها برای صدور مجوز به فرمانداری‌ها مراجعه نکنند چراکه هیچ مجوز ترددی صادر نخواهد شد.

وی با اعلام اینکه مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان تا پایان روز شنبه ۳۰ مرداد مسدود خواهد بود، افزود: میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است، ارزیابی‌ها تا ۷۰ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین تصریح کرد: ادارات، بانک‌ها و اصناف تا پایان روز شنبه نیز تعطیل خواهند بود. هتل‌ها و مهمانپذیرها و مسافرخانه‌ها در ایام قرنطینه استان میزبان هیچ مسافری نبوده‌اند و مسیرهای منتهی به پارک‌ها و بوستان‌ها مسدود شده است.

حبیبی تصریح کرد: برای عبور از پیک پنجم چاره‌ای جز قرنطینه و اجرای محدودیت‌ها نداشتیم؛ قرنطینه اجرا شده در کُند کردن روند کرونا موثر بوده است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “کاهش ۷۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی قزوین” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا