استان ها

تکرار روزهای سیاه کرونایی در جنوب غرب خوزستان با ۱۷ فوتی دیگر

تکرار روزهای سیاه کرونایی در جنوب غرب خوزستان با ۱۷ فوتی دیگر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

شکراله سلمان زاده؛ امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۶ مورد جدید از ابتلای افراد به کرونا ویروس به ثبت رسید که از این تعداد ۱۶۳ نفرشان مربوط به آبادان، ۱۵۶ نفرشان مربوط به خرمشهر و ۸۷ نفرشان مربوط به شادگان بود.

وی افزود: از تعداد کل مبتلایان ثبت شده جدید ۳۵۱ نفرشان (آبادان ۱۱۷ نفر، خرمشهر ۱۵۱ نفر و شادگان ۸۳ نفر) به صورت سرپایی هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: طی روز گذشته نیز ۱۱۷ نفر بستری و ۶۵ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.

سلمان زاده؛ با اشاره به فوت ۱۷ مبتلای دیگر در جنوب غرب خوزستان، یادآور شد: از این تعداد ۴ نفر در آبادان، ۱۱ نفر خرمشهر و ۲ نفر در شادگان بوده اند.

به گفته ی وی؛ در حال حاضر ۵۱۶ فرد مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستانهای جنوب غرب خوزستان بستری اند.

وی گفت: از ابتدای آغاز اپیدمی کرونا تاکنون ۲۴۳ هزار و۶۰۳ نفر به صورت سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی در جنوب غرب خوزستان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۵ هزار و۱۶۱ نفرشان بستری و ۱۲ هزار و ۱۲۰ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستانها مرخص شدند.

۴۸

این مقاله با عنوان “تکرار روزهای سیاه کرونایی در جنوب غرب خوزستان با ۱۷ فوتی دیگر” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =

دکمه بازگشت به بالا