ورزشی

می‌توانیم به قهرمانی ششم برسیم

می‌توانیم به قهرمانی ششم برسیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

وحید امیری پس از تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر، این سعادت دوباره نصیبم شد و قرارداد سه ساله بستیم. امیدوارم برای من و باشگاه پر خیر و برکت باشد. امیدوارم بتوانیم موففیت‌ها را تداوم ببخشیم و نتایج در خور نام پرسپولیس کسب کنیم.

وی در مورد زمان حضور دیگر تمدیدی‌های پرسپولیس گفت: ان شاالله می‌آیند. خودم سه روز پیش با باشگاه به توافق رسیدم اما ترجیح دادم بعد از تاسوعا و عاشورا این اتفاق بیفتد. بقیه بازیکنان هم فکر می‌کنم فردا پس فردا بیایند.

امیری در مورد کسب ششمین قهرمانی توسط پرسپولیس، عنوان کرد:  قهرمانی همیشه سخت است. به ممارست و تلاش نیاز دارد. ما می‌توانیم با تلاش بیشتر قهرمانی‌ها را تکرار کنیم ولی سخت است.

هافبک پرسپولیس در مورد قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: یکی از انگیزه های شخصی من لیگ قهرمانان آسیا است. امیدوارم آنچه را که هوارادار لایقش بودند اما به آن نرسیدند، را  به آن‌ها هدیه کنیم. کار سختی است اما تلاش می‌کنیم. می‌دانیم در چه باشگاهی هستیم.

وی در خصوص جدایی احمد نورالهی گفت: صحبت در مورد اینکه چطور جداشد درست نیست.او دین خودش را به پرسپولیس ادا کرد. در چند هفته آخر با دیسک کمر بازی می‌کرد و امپول می‌زد. هوادار این‌ها را نمی‌داند. او فرزند پرسپولیس است. امیدوارم اتفاقات خوبی برایش رقم بخورد. باشگاه همیشه به یاد او هست. امیدوارم بدرخشد و با سربلندی به پرسپولیس برگردد.

۲۵۴ ۲۵۱

این مطلب با عنوان “می‌توانیم به قهرمانی ششم برسیم” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا