بانوان

ششمی دختر تاریخ‌ساز ایران در پرتاب دیسک قهرمانی جوانان جهان

ششمی دختر تاریخ‌ساز ایران در پرتاب دیسک قهرمانی جوانان جهان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مهلا محروقی در پرتاب دیسک قهرمانی جوانان جهان در جایگاه ششم قرار گرفت.

به گزارش تیتروز، در ادامه رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان امروز(جمعه) مهلا محروقی، تنها نماینده زنان دوومیدانی ایران در این مسابقات به رقابت با حریفان خود پرداخت.  

رقابت‌های پرتاب دیسک زنان تنها در مرحله فینال برگزار شد که محروقی با ثبت پرتابی به طول ۴۸.۷۵ متر  بین ۱۳ ورزشکار حاضر در جایگاه ششم قرار گرفت.  

او با کسب سهمیه این مسابقات، اولین زن ایرانی حاضر در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان شد و تاریخ سازی کرد.  

محمدرضا رحمانی‌فر (پرتاب دیسک)، صادق صمیمی (پرتاب دیسک)، امیر حسین ماماقانی (پرتاب وزنه)، ارسلان قشقایی (پرتاب وزنه)، امیر مقدمی (۴۰۰متر مانع)، دانیال بی‌باک (۴۰۰متر مانع)، علی قاسم بابایی (۱۰۰متر)، بنیامین یوسفی (۲۰۰متر) و محلا محروقی (پرتاب دیسک) نمایندگان ایران در قهرمانی جهان هستند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “ششمی دختر تاریخ‌ساز ایران در پرتاب دیسک قهرمانی جوانان جهان” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا