حوادث

ثبت تخلف ۵۰۰ هزار خودرو از یکشنبه تا امروز

ثبت تخلف ۵۰۰ هزار خودرو از یکشنبه تا امروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ثبت تخلف  ۵۰۰ هزار خودرو از یکشنبه تا امروز

رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک پلیس راه کشور از ثبت حدود ۵۰۰ هزار مورد تخلف تردد شبانه و بین استانی با پلاک های غیربومی با آغاز طرح منع تردد سراسری در کشور از یکشنبه تا کنون خبر داد.

به گزارش تیتروز، سرهنگ احمد شیرانی با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا منع تردد بین استانی در سطح کشور از ساعت ۱۲ روز یکشنبه اجرا شد و این طرح کماکان تا پنجم شهریور یعنی جمعه آینده ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: تخلفات مربوط به این طرح هم در ارتباط با حوزه تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد و هم تردد بین استانی با پلاک‌های غیر مجاز بود.

وی درباره تعداد تخلفات ثبت شده از یکشنبه هفته گذشته تا کنون همزمان با آغاز طرح منع تردد سراسری در کشور، افزود: بر این مبنا مجموع کل تخلفات هم در حوزه تردد شبانه غیر مجاز و هم در ارتباط با محدوده شهرهای قرمز حدود ۵۰۰ هزار تخلف تردد شبانه و بین استانی با پلاک‌های غیر بومی توسط دوربین‌های ثبت تخلف مکانیزه و همچنین تیم‌های گشتی ثبت شده است. 

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “ثبت تخلف ۵۰۰ هزار خودرو از یکشنبه تا امروز” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا