بین المللی

دمشق: حملات صهیونیستی، مانع شکست تروریست‌های وابسته به اسرائیل و آمریکا نمی‌شود

دمشق: حملات صهیونیستی، مانع شکست تروریست‌های وابسته به اسرائیل و آمریکا نمی‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه سوریه بار دیگر تأکید کرد که شورای امنیت و سازمان ملل مسئول ممانعت از تکرار حملات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه هستند.

این نهاد سوری با اشاره به حملات هوایی رژیم صهیونیستی که بامداد امروز صورت گرفت، با انتشار بیانیه‌ای تصریح کرد، این تجاوز صهیونیستی در چارچوب سیاستهای جنایتکارانه هدفمند و مداوم است که تقسیم کار را بین طرفهایی نشان می‌دهد که عامل ریختن خون مردم سوریه هستند.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، هدف از این تجاوزات، طولانی کردن جنگ تروریستی علیه سوریه است و همه «کشورهای جهان می‌دانند که هدف اصلی این تجاوزات بالا بردن روحیه تروریستها است».

دمشق ادامه داد، این تروریستها در منطقه شمال شرق سوریه، به ویژه در مناطقی حضور دارند که نظامیان آمریکایی و نیروهای ترکیه آن را اشغال کرده‌اند.

در این بیانیه تأکید شد، تداوم حملات تروریستی اسرائیل، در ارعاب و شکست ملت و ارتش سوریه هیچ تأثیری نخواهد داشت و از شکست عناصر داعش و جبهه النصره و سایر گروههای تروریستی جلوگیری نخواهد کرد که شریک رژیم صهیونیستی و آمریکا در تروریسم هستند.

بر اساس این بیانیه، این حملات باعث می‌شود که ملت سوریه به حتمی بودن پیروزی خود در برابر تروریسم و بازپسگیری جولان اشغالی بیشتر اصرار داشته باشند.

در پایان این بیانیه آمده است، سوریه بار دیگر تأکید دارد که تداوم روشهای خصمانه رژیم صهیونیستی جز با چراغ سبز و حمایت نامحدود و مداوم برخی از کشورها از جمله دولت کنونی آمریکایی امکان پذیر نیست.

منابع خبری بامداد امروز جمعه از مقابله پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق و در ریف غربی حمص خبر دادند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/


این مطلب با عنوان “دمشق: حملات صهیونیستی، مانع شکست تروریست‌های وابسته به اسرائیل و آمریکا نمی‌شود” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا