استان ها

فراخوان گروه‌های جهادی برای کمک به واکسیناسیون در فارس

فراخوان گروه‌های جهادی برای کمک به واکسیناسیون در فارس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/فارس مدیر درمان بسیج جامعه پزشکی فارس از فراخوان مجدد گروه‌های جهادی فعال در این استان برای همکاری در انجام واکسیناسیون، فعالیت در درمانگاه‌ها و مراکز درمانی و دیگر حوزه‌ها در زمینه مقابله با کروناویروس خبر داد.

مجتبی صفری با بیان اینکه در حال فراخوان مجدد از گروه‌های جهادی برای واکسیناسیون، درمانگاه‌ها و مراکز دیگر که نیروی داوطلب نیاز دارند هستیم، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر به‌کارگیری همه توان نیروها همزمان شد، کار را تسریع کردیم.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی فارس، او با بیان اینکه این فرخوان به صورت استانی است، تاکید کرد: از همه نقاط استان متقاضیان و گروه‌های جهادی می‌توانند ثبت‌نام کرده و با بیان نوع خدمتی که می‌توانند ارائه دهند و منطقه خدمتی، به کانون بسیج چامعه پزشکی در همان شهرستان معرفی می‌شوند.

مدیر درمان بسیج جامعه پزشکی فارس با تأکید بر اینکه هر فردی با هر تخصصی و یا حتی بدون تخصص و برای خدمت می‌تواند در این فراخوان شرکت کند، ادامه داد: حتی نیرو برای همراه بیمار هم نیاز است که می‌توانیم از نیروهای جهادی استفاده کنیم.

او با بیان اینکه هم‌اکنون گروه‌های جهادی مستقل، بسیج محلات و دانشجویی با عناوین مختلف در حال فعالیت در مراکز درمانی هستند، ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی استان فارس هم با ۱۴ گروه جهادی، به صورت پراکنده در سطح استان و بسته به نیاز مراکز در حال ارائه خدمت هستند.

صفری گفت: علاقه‌مندان خدمت‌ به بیماران و همراهی و کمک به کادر درمان، کنترل و پیشگیری از کرونا، با توجه به تخصص خود، از طریق لینک http://sbjpfars.sums.ac.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “فراخوان گروه‌های جهادی برای کمک به واکسیناسیون در فارس” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا